به سایت رسمی دکتر زینت السادات بوذری خوش آمدید.

 • info@dr-bouzari.ir
 • 01132228444

معرفی و سوابق

دکتر زینت السادات بوذری ( جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی )

دوره تحصیلی متوسطه خود را در سال 1359در دبیرستان آزرم بابل در رشته ریاضی فیزیک به پایان رسانید. با توجه به تعطیلی دانشگاهها بعد از انقلاب اسلامی ، ایشان دیپلم علوم تجربی خود را در سال 1361 از آموزش و پرورش بابل کسب نمودند و در سال 1362 با موفقیت در کنکور سراسری وارد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران شدند.پس از پایان دکتری عمومی در سال 1369، ایشان طرح خود را در همین سال در بیمارستان لقمان حکیم تهران در بخش مسمومیت شروع نمودند و مدتی نیز در بخش اورژانس بیمارستان به فعالیت مشغول بوده اند. که در سال 1371 در امتحان دوره تخصصی زنان و زایمان دانشگاه تهران قبول شده و بدلیل مسائل خانوادگی به دانشگاه علوم پزشکی بابل خود را منتقل نمودند.پس از پایان دوره تخصصی، و دریافت دانشنامه تخصصی در سال 1375، در دانشگاه علوم پزشکی بابل جذب کار شده و پس از دریافت پروانه دائم از سال 1376 تا کنون عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل بوده و در مطب خصوصی نیز مشغول به انجام فعالیت می باشد. ایشان عضو هیئت موسس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهرگان بابل و سهام دار این بیمارستان از سال 1375 تاکنون میباشد.

از سال 1375 تا 1384 در منطقه محروم مرزیکلا جهت درمان بیماران مشغول به خدمت بوده اند.در طی این سالها ایشان ریاست آن مرکز را هم بر عهده داشته اند.

همچنین در طی این مدت موفق به کسب مدارک : International Computer Driving License در طی سالهای 1383-1384 ، دوره های فلوشیپی لاپاراسکوپی 1388-1389، کارگاه های سونوگرافی و ابلیشن آندومتر در سال 1388 شدند.

از زمان شروع به خدمت در دانشگاه علوم پزشکی بابل ایشان فعالیت در امور اجرایی، آموزشی، پژوهشی و خدماتی به شرح زیر داشته اند :

 1. عضو کمیته های IGCS ، عضو کمیته ارزیابی درونی ، کمیته پشتیبان برنامه ریزی راهبردی رشته های تخصصی، کمیته علمی همایش بین المللی سلولی – مولکولی ، کمیته المپیاد علمی
 2. عضو مراکز تحقیقاتی بیولوژی سلولی – مولکولی و م بهداشت باروری و ناباروی فاطمه الزهرا
 3. معاون پژوهشی گروه زنان و زایمان
 4. مسئول مادران باردار پرخطر بیمارستان شهید بهشتی و بیمارستان آیت الله روحانی و بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهرگان بابل
 5. پزشک معتمد زنان بیمارستان آیت الله روحانی دانشگاه علوم پزشکی بابل
 6. مسئول ادمیت اورژانس زایشگاه بیمارستان آیت الله روحانی بابل
 7. عضو کارگروه باز طراحی و بازنگری کوریکولوم آموزشی دوره دستیاری
 8. عضو هیات تحریریه مجله خراسان شمالی
 9. عضو هیئت طراحی سوال درون دانشگاهی نهمین المپیاد علوم پزشکی
 10. عضو طراحی سوالات بانک آزمون پذیرش دستیار تخصصی
 11. عضو هیئت موسس مرکز تحقیقات باروری سالم دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری
 12. عضو شورای پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی بابل
 13. عضو شورای پژوهشی تحصیلات تکمیل دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بابل
 14. عضو کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل

به عنوان پزشک نمونه تقدیر نامه کسب نمودند و در سال های 1393-1391 به عنوان پژوهشگر برتر موفق به کسب تقدیر نامه و جایزه از دانشگاه علوم پزشکی بابل شدند.

دکتر زینت السادات بوذری در سال 1392 به مرتبه دانشیاری ارتقاء یافت و در سال 1397 به درجه استادی گروه زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی شهرستان بابل منصوب گردیدند.